Doporučujeme

GOODGAME EMPIRE

FAQ - Nejběžnější otázky ze hry

Jak změním jméno hradu, vlajku nebo erb?

Tvoje jméno hradu si můžeš změnit ve správě hradu přímo ve hře. Pro všechny názvy platí: extrémistická jména, (negativní) narážky a urážky jsou samozřejmě nežádoucí.

K čemu jsou generálové a špióni?

Velitelé ti umožňují posílat vojáky do bitvy. Vystav si velitelství na vyšší úroveň a budeš mít k dispozici více velitelů! Za pomocí vystavěných předmětů můžeš vybavit svoje velitele, aby si zvýšil jejich efektivitu.

Když dosáhneš levelu 7, můžeš stavět krčmy. V krčmách se nachází tvoji špióni. Pomocí špiónů můžeš vyšpehovat jiné hradní pány a loupeživé barony. Postav více krčem a zvyš jejich úroveň a budeš mít k dispozici více špiónů. Existují dva druhy špionáže: Vojenská špionáže ukazuje, jaké složení vojska a nástrojů má protivník, kterého špehuješ. Hospodářská špionáž naopak ukazuje množství surovin, které daný hradní pán má.

Svoje špióny však můžeš použít i pro sabotáže. Při jedné sabotáži zapálí tvoji špióni budovy a dílny na cílovém hradě. Avšak pokud budou přistiženi, dozví se to hradní pán, kterému si se pokusil budovy zapálit.

Pro špionáže a sabotáže platí: Čím více špiónů máš, tím nižší je šance, že budou objeveni. Šanci na úspěch špionáže také zvyšuješ tím, že nekladeš takový důraz na přesnost informací, které má špión zjistit nebo na škody, které má špión způsobit při sabotáži. Proti nepřátelským špiónům se můžeš ozbrojit tak, že postavíš strážnice. Více hradních stráží značně snižuje šanci na úspěch protivníka.

Jak se stanu členem aliance?

Členem aliance se můžeš stát různými způsoby. Nejjednodušší způsob je, když sám založíš alianci. Abys mohl vstoupit do existující aliance, musíš být pozván členem této aliance, který má potřebná práva. Dále můžeš poslat žádost o vstup do některé aliance, kterou si vybereš.

Jaké jsou možnosti zisku zlatých mincí?

Mince získáš výběrem daní. Abys mohl vybrat daně, pošleš jednoduše svého výběrčího daní na obchůzku.

Navíc je možné získat mince za splněné úkoly, výhry nad věžemi loupeživých baronů a při úspěšné obraně vlastního hradu. Při nákupu rubínů je možné získat při větších balíčcích také zlato. Dále je možné koupit zlato ve zlaté horečce také v našem obchodě.

Jaké jsou možnosti získání rubínů?

Rubíny můžeš získat v našem online obchodě za skutečné peníze. Jinak je možné získat rubíny v různých úkolech, které nejsou označeny symbolem XP, stejně tak při zvýšení levelu. Navíc je možné získat rubíny jako uvítací balíček. Dvakrát týdně dostaneš rubíny při přihlášení, když se přihlásíš každý den v řadě za sebou. Dále je možné získat rubíny útokem na loupeživé barony nebo věže v královstvích.

Jak mohu začít znovu a jak přenesu svůj účet na jiný svět?

Převedení účtu z jednoho světa do druhého není možné, stejně tak i platby takto nejde převést.

Abys mohl začít, můžeš buď počkat, než se tvůj hrad rozpadne. To může trvat u nižších levelů přibližně týden, na vyšších úrovních až 30 dní. Můžeš se ale také obrátit na support a poprosit o smazání účtu. Když obdržíš potvrzení o vymazání účtu, můžeš opět použít svoji starou emailovou adresu k nové registraci. Předtím však ne, neboť by si mohl být zablokován kvůli podezření z multiúčtu!

Smím hrát ve více světech?

Ano! Protože se světy navzájem neovlivňují, smíš mít na každém světě jeden účet. Máš tedy možnost aktivního hraní na více světech. Důležité je, aby si nepřekročil jeden účet. Více účtu než jeden na každý svět povede k zablokování!

Může být člověk zablokován kvůli vyhrožování nebo urážce?

Vyhrožování bojem nejsou brány jako porušení proti platným pravidlům, dokud se z nich nestanou reálné výhrůžky. Za urážky budeš zablokován!

Jak získám čest?

Abys získal čest, musíš napadnout jiného hráče a vyhrát. Jeho momentální čest nesmí být příliš nízká, jinak dostaneš jen málo nebo žádnou čest.

V nízkých levelech dostaneš čest také za hráče, kteří ještě žádnou nemají. Pozor: Když napadneš hráče, kteří jsou mnohem slabší než ty, čest ztratíš, místo abys další získal.

Jak můžu obchodovat?

Abys mohl obchodovat, musíš vlastnit tržiště. Tržiště můžeš stavět od levelu 7. V každém obchodním vozíku můžeš poslat až 100 zdrojů (dřevo, kámen nebo jídlo).

Myslíš, že už tě nic nemůže překvapit a jsi připraven stát se mocným imperátorem? Začni hrát právě teď!

Komentáře

Baví Vás Goodgame Empire? Pochlubte se ostatním svým impériem!

Bear