Farmer BG

GOODGAME BIG FARM

Jestli se ti hra líbí, sdílej, lajkuj a tweetuj

Online hra Goodgame Big Farm

Strýček George Vám zanechal svoji chátrající farmu. Je snad někdo vhodnější, pro vybudování prosperující a věhlasné farmy, než vy? Využijte své obchodní znalosti k obnově strýčkova majetku a staňte se tím nejlepší farmářem v sousedství, staňte se součástí působivého příběhu.

Cesta ale nebude vůbec jednoduchá, překonávat překážky budete muset na každém kroku. Do práce se musí zapojit celá rodina, dokonce i přátelé, kteří Vás jistě nenechají ve štychu.

Staňte se farmářem, pěstujte plodiny, sklízejte úrodu, chovejte zvířata, která Vám zajistí budoucí prosperitu. Farmaření ale není jen o práci, ale také o obchodu. Obchodujte se surovinami a za utržené tržby nakupujte lepší stroje a vylepšujte budovy. Investice jsou v podnikání základem všeho.

Brzy přijdete na to, že není ve Vaší moci budovat Vaši farmu sám a začnete zaměstnávat první zaměstnance. V Goodgame Big Farm je, tak jako i v reálném životě, nutné pečovat o zaměstnance a udržovat pracovní úroveň co nejvyšší. Čím spokojenější zaměstnanci budou, tím více odvedou práce a tím větší bude i Váš zisk. To je alfou i omegou podnikání.

Goodgame Big Farm (Farmer) - Nejlepší farmářská hra internetu!

Goodgame Big Farm je pokračování velmi úspěšné hry Goodgame Farmer, ale je rozšířena o mnohem více výrobních a ekonomických procesů, které se snaží simulovat reálný svět. To dělá z Goodgame Big Farm velmi komplexní hru. Hra je postavená na tzv. Free-to-Play modelu, což znamená, že ji může hrát kdokoliv kompletně zdarma. Stačí se jen zaregistrovat, nebo jen přihlásit a spokojeně farmařit. Pokud si ale chcete ušetřit čas, tak je možné i investovat do prémiového platidla "Zlata", které slouží k nakupování výkonnějších zařízení, či urychlení všemožných procesů. Hlavní je, že pro vychutnání zážitku to ale není nutné.

Goodgame Big Farm je, jako ostatní hry od studia Goodgame Studios, multiplayerová (MMO) online hra. I když hraní není tak intenzivní jako v Goodgame Empire, kde proti sobě stojí hráči a dobývají své pevnosti, tak v Big Farm s ostatními hráči soupeříte o to, kdo je nejlepším farmářem, kdo má tu neprosperující farmu široko daleko. Ostatní hráči ale tvoří příležitost v založení farmářské aliance a vytvořit něco jako korporace. Tím získáte i větší popularitu a mnoho dalších výhod.

Goodgame Big Farm Goodgame Big Farm

Tak, jako v každé MMO hře, plníte spousty herních úkolů a tím získáváte zkušenosti (levely) a další působivé odměny, které stojí za námahu.

Přečtěte si další informace o hře. Zajímavosti můžete najít i na oficiálním fóru.

Goodgame Studios

Goodgame Studios je německé studio, které se specializuje právě na web-browser hry. O tom, že je velmi úspěšné svědčí i to, že jejich hry hraje více než 210 milionů hráčů po celém světě a toto číslo neustále roste. Goodgame Big Farm hraje již přes 31 milionů a jedním z důvodů je nenásilnost, roztomilé grafické zpracování a oddychové hraní.

Tvůj projekt, tvůj úspěch, tvoje farma. Nechť zábava začne!

Komentáře

Baví tě Goodgame Big Farm? Pochlub se ostatním svoji krásnou farmou!

Pretty miss