Doporučujeme

GOODGAME EMPIRE

Pokud se ti hra líbí, sdílej, lajkuj, tweetuj

Online hra Goodgame Empire

Staň se nejmocnějším lordem široko daleko a vybuduj nejmocnější impérium středověku! Získej popularitu a ukaž ostatním hráčům, kdo je tu pánem!

Goodgame Empire je masivně multiplayerová budovatelská hra z prostředí webového prohlížeče (tzv. web-browser) a to hlavní je, že je zdarma. Hra běží na technologii flash, stačí nainstalovat plugin (což už nejspíše máte) do Vašeho oblíbeného prohlížeče a hrát.

Hra je zasazena do období středověku a je lokalizována do mnoha jazyků včetně českého. Vybere si opravdu každý. Hlavním úkolem je samozřejmě vybudovat co největší a nejmocnější říši. Budujte své impérium, stavte kasárny a verbujte vojáky, obsazujte nové hrady, utvářejte spojenecké aliance. Podmaňte si celý svět!

V této hře, jako i v jiné budovatelské strategii, jsou důležité zdroje pro budování pevnosti - dřevo a kamení. Dále se musíte starat o své poddané, pěstujte obilí a vybírejte daně. V Goodgame Empire existují dva typy měn - zlaťáky a rubíny. Hlavním zdrojem zlaťáků je vybírání daní ve svém městě. Rubíny můžete vyměnit za reálnou měnu (např. pomocí platební karty, či SMS), pro samotné hraní to není nutné, ale velmi vhodné. Rubíny jsou prémiová měna a představují v této hře mnoho výhod, rychlejší stavění, větší efektivitu výroby, či verbování a mnoho dalšího.

Všechno, co už bylo řečeno, získáváte i za plnění úkolů, rabování soupeřovi pevnosti a hledání pokladu.

Goodgame Empire - nejlepší online strategie všech dob!

Díky stylovému a velmi atraktivnímu grafickému podání je hra vhodná pro všechny věkové kategorie. Pro první krůčky Vám také pomůže kvalitní tutoriál, který proběhne hned v úvodní části hry.

Tvůrci hry se snaží odstranit stereotypy i velmi zábavnými texty úkolů, o čemž se přesvědčíte i v rané fázi hry. Jelikož se jedná o online hru (MMO), nebezpečí číhá na každém kroku a to doslova za Vašimi branami. Proto každý nově registrovaný hráč hry Goodgame Empire získává týdenní ochrannou lhůtu proti útokům tamějším a zkušeným hráčům hry. Za každý den hraní v této ochranné lhůtě získáte různé bonusy a to se určitě vyplatí!

Přečtěte si něco o hře, aby Vás nic nezaskočilo. Další užitečné informace můžete získat i na oficiálním fóru hry, které navíc spravuje česká komunita.

Legendární levely, nové budovy a další změny

Jak už jsme všichni zvyklí, tak Goodgame Studios se o Empire, coby nejhranější web browser hru, stará více než dobře. Každý měsíc vydává aktualizace s novými herními prvky či obsahem. Dnes tomu není jinak a to platí dvojnásob!

Goodgame Empire - Aktualizace 14. listopad 2014 - legendární levely, nové budovy a další změny

S novou aktualizací v naší nejoblíbenější hře přibudou tzv. Legendární levely. Legendární levely jsou odemknuty všem pánům, kteří dosáhnou úrovně 70. Pro postup na další úroveň v rámci legend levelu sbíráte legendární zkušenosti - útoky, stavbou budov nebo plněním úkolů.

S novými levely samozřejmě souvisí i stavba nových budov a i na ně Goodgame Studios nezapomnělo.

Aktualizace se také dotkne královských zdrojů. Nyní můžete uhlí z království Ledovce věčné zimy, olivový olej z Hořících písků a sklo z Ohnivých vrchů převážet napříč všemi ostatními královstvími. Navíc nám přibyl jeden nový zdroj a to železná ruda, která je dostupná ve Velké říši (level 70).

Goodgame dodává, že tyto aktualizace znamenají mnoho práce a proto se budou vydávat postupně. Ty, které jsem ale zmínil, by měly již být dostupné přímo ve hře.

Tak co? Kdo bude první legendární pán v Goodgame Empire?

Herní události

Tvoje oblíbená hra se neustále vyvíjí, a proto každou chvíli vychází tematické updaty v podobě tzv. "Událostí". Tyto události přinášejí s sebou nový obsah, herní prvky, mechanismy a mnoho dalšího. Goodgame Studios pro tebe připravilo pár slov, aby ses vždy v nové události zorientoval. Další budou určitě zanedlouho přibývat.

Podsvětí

Úvod

Marco de Luca

Hej, vy... Jo, VY v obyčejných šatech. Jmenuji se Marco de Luca, dobrodruh vznešené krve. Jsem známý napříč všemi královstvími pro mou velkou odvahu, ale jsem si jistý, že už to víte. Nedávno jsem zabil neuvěřitelně velkou bestii, která se krmila celou vesnicí. Hlava té bytosti teď visí v mé ložnici.

Před nějakých časem jsem putoval na hřbetě mého oře touto zemí a hledal nové výzvy. Na svých cestách jsem se setkal s nevídanou dírou v zemi, která odkrývala město ležící v hlubinách země. Navštívil jsem nejbližší vesnici a zjistil o tom co nejvíce informací. Bylo to to, co už jsem, díky své moudrosti, očekával - stovky let skrytá starobylá říše. Postupem času se stala domovem tlustých a šeredných bytostí, démonů.

Nejspíš jsem se ještě nikdy na nic podobného nezeptal, ale opravdu bych potřeboval Vaši pomoc. Při mém posledním dobrodružství jsem utržil mnoho zranění, která mi nyní brání sestoupit do těchto temných hlubin. Na to potřebuji Vás. Samozřejmě bych to chtěl udělat sám, ale mohl byste se vydat místo mě do podzemí? Já se tu mezitím vytvořím pohodlí a budu Vás podporovat svými bohatými znalostmi příšer a legend.

Pokud byste ve městě narazil na nějaký poklad, jsem vám za něj ochoten velkoryse zaplatit. Už jsem měl to štěstí a touto cestou jsem do svých rukou dostal nespočet pokladů ... eehhmm ... hned po krvavém boji proti hrůzostrašným tvorům, samozřejmě. Můžete směle vyrazit, můj příteli! Proč tady stále stojíte? Vydejte se už na cestu...

Začátek

Otvor do podsvětí

Jakmile událost začne, objeví se velký otvor vedoucí do podsvětí v přední části hlavního hradu. Dostanete také informaci o začátku akce do Vašich přijatých zpráv a objeví se ikona akce, která vás zavede do Podsvětí. Stačí jedno kliknutí a můžete objevit více.

Vývoj

Poté, co zaplatíte cestovní náklady, sestoupíte do podsvětí. Zde opět najdete Váš vlastní expediční tábor, kam můžete převážet prostředky a vojáky z Vašeho hlavního hradu.

Na cestě do ztracené říše budete muset tváří v tvář čelit mnohým nebezpečím. Odporní démoni jen čekají na to, až vás budou moci roztrhat na kusy. Věže, ve kterých žijí, musíte porazit jednu po druhé, abyste se na mapě posunuli vpřed.

Ale nezapomeňte na morálku svých jednotek, protože ta ovlivňuje sílu Vašich vojáků. Dekorace dokáží opravdové divy a předchází povstáním ve Vašem táboře. Když jednou porazíte věž, nemůžete ji znovu ztratit. Také okamžitě získáte přístup k dalším místům na mapě.

Někdy narazíte na překážky, které můžete pouze opravit/odstranit za použití určitých zdrojů. Najdete je v okolních zdrojových doupatech, která lze většinou najít v blízkosti věží. Napochodujte tam se svými vojáky a nasbírejte to, co potřebujete pro toto dobrodružství.

Nepřátelská bašta - jeskynní hrad

Pokud dosáhnete poslední nepřátelské bašty - jeskynního hradu, budou na Vás čekat silnější nepřátelé. Když je porazíte, získáte Vy... nebo Marco de Luca, všechny poklady z ruin. V každém případě Vás za ně Marco značně odmění.

Měna

Chamtiví démoni mají kapsy také naplněné bohatstvím. Určitě u nich můžete najít nějakou kořist a vzít jim ji. To je hlavní důvod, proč nebojácný dobrodruh Marco de Luca projevil svůj zájem. Sedí tady a vyhřívá se na slunci, zatímco Vy bojujete daleko v podzemí. Ale na konci se Vám to vyplatí, vážně. Marco de Luca je velmi štědrý muž, který Vám může poskytnout vybavení, prostředky, dekorace a nové jednotky.

Také Vám může směnit Runové kameny a Zlaté runy a pomoci Vám tak trochu ve Vašich začátcích. Najdete ho hned vedle vchodu do podzemí.

Obdržíte Runové kameny, když budete hrát v Normálním režimu a Zlaté runy, když budete hrát Mistrovskou úroveň.

Normální režim a Mistrovská úroveň

Odměna

V této události jsou k dispozici dva různé režimy, jeden Normální a ten druhý, Mistrovská úroveň. Tyto režimy ovlivňují sílu soupeřů, stejně jako nezbytné náklady na opravu na překážek. V mistrovské úrovni můžete vyměnit Zlaté runy za velmi vzácné poklady. Když poprvé zabijete hlavního nepřítele, můžete tuto událost uzavřít. Chcete-li to provést, stačí jednoduše kliknout na ikonu "truhy". Nakonec dostanete zasloužené odměny. Vaše jednotky, zdroje a prostředky (nikoliv prostředky pro tuto akci) se automaticky vrátí do Vašeho hlavního hradu. Poté již do této akce nebudete moci vstoupit v normálním režimu.

Zpráva ve složce Doručená pošta Vás bude informovat o mistrovské úrovni. Pokud si přejete znovu vstoupit do podsvětí, prostě zaplatíte vstupní náklady a akce začne znovu. Tábor expedice bude prázdný a vy budete muset začít znovu od začátku, probojovat se až do konce. Jakmile porazíte hlavního nepřítele, můžete uzavřít tuto událost pomocí ikony "truhly" a vybrat si svou těžce vydělanou odměnu.

Konec akce

Marco de Luca

Akce končí, když úspěšně ukončíte mistrovskou úroveň, nebo pokud vyprší čas. V obou případech obří díra v přední části hlavního hradu jako zázrakem zmizí. Přeživší vojáci se vrátí zpět do hlavního hradu, spolu s jejich vybavením, zdroji a prostředky. Nemusíte se bát, pokud Vám ještě zůstalo pár Runových kamenů, nebo nějaké Zlaté runy. Budou uchovávány do příští akce.

HEJ, slyšíte mě? Neměl byste se začít připravovat na moji, pardon Vaši, cestu? Sám bych se tam byl vydal a získal všechny poklady... ale však to znáte, moje záda... a nohy... au, au, au...

Zdroj: Oficiální fórum

Goodgame Studios spustilo hru Shadow Kings - Dark Ages

Hurá! Můžem začít oslavovat. Goodgame Empire překonalo již 64 miliónů registrovaných hráčů a dne 11. července 2014 oznámilo vydání další nadupané hry - Shadow Kings, kterou si od včerejšího dne (12. srpna 2014) můžete zahrát a objevit všechna tajemství nádherného a živoucího fantasy světa.

Goodgame Shadow Kings Dark Ages - fantasy budovatelská strategie

Shadow Kings je MMO budovatelská strategie, ale tentokrát se vše odehrává ve velmi populárním fantasy světě plného magických postav, jako trpaslíků, elfů na straně dobra a orků, goblinů, trolů na straně nepřátel a temnoty.

Prvním úkolem bude získat suroviny k vystavění osady a následně začít budovat armádu proti temné armádě stínů. Budeš utvářet aliance a plánovat strategie s ostatními hráči, budeš bojovat za světový mír a za odvrácení této zničující hrozby.

Nezní to úžasně? Hra je nyní dostupná na mobilní zařízení a také jako web-browser hra.

Neváhej a mrkni na www.superonlinehryzdarma.cz/shadowkings, kde hru určitě vyzkoušej.

Goodgame studios

Goodgame Studios je německé studio, které se specializuje právě na web-browser hry. O tom, že je velmi úspěšné svědčí i to, že jejich hry hraje více než 210 milionů hráčů po celém světě a toto číslo neustále roste. Goodgame Empire hraje již více než 62 milionů a řadí se tedy k jejich "černému koni". V roce 2012 získala hra Goodgame Empire cenu za nejlepší online hru „European Games Award“ a „BÄM! Award“. V roce 2013 získala ocenění za nejlepší prohlížečovou strategickou hru dle hlasování publika. To už nemůže být náhoda!

Začněte hrát hru Goodgame Empire, protože ta pravá zábava začíná právě teď!

Komentáře

Baví Vás Goodgame Empire? Pochlubte se ostatním svým impériem!

Bounty