Doporučujeme

GOODGAME DISCO

Tipy a triky

Spokojený zákazník

Základem úspěšného podnikání je spokojený zákazník, protože spokojený zákazník je platící zákazník a tedy Váš zisk. Čím šťastnější jsou zákazníci, tím více utrácí, a proto hraj písničky na přání, vylepšuj svoji diskotéku lepší aparaturou, či modernějším tanečním parketem, nakupuj různé dekorace, který udělá klub ještě luxusnějším klubem. Můžeš je také zvát na drinky. Je toho opravdu spousta.

Goodgame Disco - Pojď na parket a zapař s námi!

Párty, párty a zase párty

Párty jsou alfou a omegou každé diskotéky, a proto je pořádej co nejčastěji. Každou párty ale musíš důkladně promyslet, aby vše proběhlo, jak má. Nejdůležitější je, abys prodal co nejvíce drinků. Připravení drinku ale nějaký čas trvá, a proto si namíchej co nejvíce drinků před startem párty.

Diamanty

Diamanty jsou prémiovým platidlem v mnoha Goodgame hrách a v Goodgame Disco to není výjimkou. Zvaž investici do diamantů, protože diamanty se vždycky hodí, ale pokud nechceš investovat reálné peníze a hrát zdarma, tak je získáš při postupu na další level.

Goodgame Disco - Disco klub

Celebrity

Tak, jako v reálném životě, tak i v Goodgame Disco jsou důležité celebrity pro každý noční podnik. Pozvi celebrity do svého vysněného disco baru a tím zvyšuj popularitu klubu.

Reální hráči

Využij přítomnost zkušenějších hráčů a získej od nich zkušenosti, jak má správný disko klub vypadat. Najdi si kamarády anebo s nimi soupeř, protože to je to, co tě bude táhnout vpřed.

Komentáře

Baví tě Goodgame Disco? Pochlub se ostatním svým vysněným klubem!

Disco koule - růžová