Doporučujeme

GOODGAME DISCO

Jestli se ti hra líbí, sdílej, lajkuj a tweetuj

Online hra Goodgame Disco

Splň si svůj sen a otevři ten nejluxusnější noční klub s Goodgame Disco. Staň se DJ jako David Guetta a vyber si svůj oblíbený mix na rozjezd té největší párty světa, nebo se staň barmanem, který mixuje ty nejlepší drinky ve městě. Udělej z tvé diskotéky luxusní centrum nočního života a zábavy a věř, že si celebrity tvůj bar oblíbí a jinam už pařit nepůjdou. Najdi svůj styl a ukaž ostatním, jak si plníš svůj disco sen. Hraj Goodgame Disco, největší disco párty sociálních her.

Jestliže znáš film "Noc v Roxbury" (jestli ne, tak se určitě na něj podívej), tak si určitě vzpomeneš, jak chtěli Steve a Doug otevřít svůj luxusní disco podnik a nakonec se jim to podařilo. Ty máš ale jedinečnou šanci otevřít svoji diskotéku taky a to právě teď!

Goodgame Disco - Disco klub Goodgame Disco - Pojď na parket a zapař s námi!

Cesta k nejpopulárnějšímu klubu nočního života nebude ale tak jednoduchá, jak se zdá. Musíš předvést své manažerské nadání a také schopnost, jak se návštěvníkům zavděčit. Ovlivňuj muziku, kterou bude DJ hrát (pop, rock, disco), vybav svůj klub výkonným zvukovým systémem nebo moderním tanečním parketem a vyzvi dav k tanci. Pokud uspěješ, tvoje diskotéka bude co nevidět tím nejnavštěvovanějším místem ve městě.

Goodgame Disco - Tvůj avatar

Goodgame Disco nabízí:

  • Široká nabídka dekorací pro tvůj noční bar
  • Maximální možnosti, jak si svůj klub upravit
  • Celebrity, které zvyšují popularitu diskotéky
  • Můžeš být DJ, barmanem anebo vyhazovačem
  • Mnoho lokací pro otevření klubu
  • Výběr z různých hudebních stylů - od hip-hopu k rocku
  • Interakce s ostatními hráči z celého světa

Goodgame Disco je velmi populární online hra se sociálními prvky. Oblíbí si ji jak chlapci, tak slečny všech věkových kategorií. Ve hře si můžeš najít nové kamarády, různě spolu spolupracovat. Je to přeci online hra!

Goodgame Disco - Wallpaper

Přečtěte si další informace o hře. Zajímavosti můžete najít i na oficiálním fóru.

Goodgame Studios spustilo hru Shadow Kings - Dark Ages

Hurá! Jak studio slíbilo, tak i udělalo. Od včerejšího dne (12. srpna 2014) si můžeme zahrát a objevit všechna tajemství nádherného a živoucího fantasy světa hry Shadow Kings, která nese jako web-browser hra podtitul Dark Ages.

Goodgame Shadow Kings Dark Ages - fantasy budovatelská strategie

Shadow Kings je MMO budovatelská strategie, ale tentokrát se vše odehrává ve velmi populárním fantasy světě plného magických postav, jako trpaslíků, elfů na straně dobra a orků, goblinů, trolů na straně nepřátel a temnoty.

Prvním úkolem bude získat suroviny k vystavění osady a následně začít budovat armádu proti temné armádě stínů. Budeš utvářet aliance a plánovat strategie s ostatními hráči, budeš bojovat za světový mír a za odvrácení této zničující hrozby.

Nezní to úžasně? Hra je nyní dostupná na mobilní zařízení a také jako web-browser hra.

Neváhej a mrkni na www.superonlinehryzdarma.cz/shadowkings, kde hru určitě vyzkoušej.

Goodgame Studios

Goodgame Studios je německé studio, které se specializuje právě na web-browser hry. O tom, že je velmi úspěšné svědčí i to, že jejich hry hraje více než 210 milionů hráčů po celém světě a toto číslo neustále roste. Goodgame Disco hraje mnoho mladých lidí a to pro svoji jednoduchost a výbornou hratelnost.

Tak rozjeď ten svůj beat a hurá na parket, tvoje diskotéka už čeká!

Komentáře

Baví tě Goodgame Disco? Pochlub se ostatním svým vysněným klubem!

Disco koule - oranžová