Farmer BG

GOODGAME BIG FARM

FAQ

Co je cílem hry?

Cílem hry je vystavět velkou a úspěšnou farmu! Navíc můžeš vyrábět nejrůznější zboží a také ho dále zpracovávat. Kromě toho máš možnost, vytvořit produkční koloběh a tím udělat sovu farmu ještě výkonnější.

Co znamenají symboly na levé straně?

Zde najdeš úlohy a zakázky (questy) od různých osob. S každým novým obsahem hry dostaneš také nové úlohy.

Když splníš tyto úlohy, můžeš obdržet skvělé odměny - proto se vyplatí neustále sledovat nové výzvy.

Quest

Jak vyrobím zboží a výrobky?

Vyrobit zboží je v podstatě velmi snadné, když se farmě trochu věnuješ. Na jedné straně je možné použít různé osivo a na tvých polích a hotové zboží potom prodat. Navíc bys měl dodávat do svých chlívků potravu a starat se o hnojivo potřebné pro tvé plantáže.

Samo od sebe na farmě neroste sice nic, ale když dáváš pozor na to, aby všechny tvoje produkční místa byly v provozu, tak už jsi uprostřed celého produkčního procesu.

Jak získám zlato?

Existuje spousta možností, jak získat zlato. Zlato můžeš získat za každý nový level jako dárek. Dále je šance získat zlato za každodenní hraní. To ale platí pouze, pokud se přihlásíš několik dní v kuse za sebou.

Navíc můžeš zlato také získat za úkoly ve hře, které dostaneš za odměnu. A pokud ani to nestačí, je samozřejmě i možnost koupit si zlato v našem online obchodě.

Jaké výhody má zahradní vybavení, které si mohu koupit za zlato?

Prémiové nástroje, které můžeš získat na trhu, ti zajistí pěknou řadu výhod!

Např. nemáš prostoje způsobené produkcí, protože např. zvířecí potravu nemusíš vyrábět ve mlýně. Prémiová potrava je již hotová, chutná tvým zvířatům a je možné ji mít k dispozici hned. Kromě toho dostaneš za použití ještě více bodů zkušenosti. Tzn.: Postupuješ ve hře rychleji.

Ve stručnosti zrychlují prémiové nástroje za zlato tvůj herní zážitek a spoustu věcí zjednodušuje.

Proč mám možnost vylepšovat budovy?

Budovy by jsi měl vylepšovat, abys mohl využít celý jejich potenciál. Tvůj mlýn bude např. po každém vylepšení rychlejší. Nebo tvoje domy budou mít více obyvatel.

Největší výhoda je však úspora místa, kterou máš na rozdíl od výstavby nové budovy. Na farmě je omezené místo a měl bys z něho vytěžit co nejvíce.

Co můžu dělat ve správě farmy?

Ve správě farmy si můžeš udělat přehled o svém zboží a farmářských potřebách. Zde nakoupíš prémiové farmářské potřeby nebo můžeš prodat svoje zboží. Navíc slouží správa farmy jako přehled pro vše, co je potřeba na tvé farmě, např. listí, hnůj, veškeré zvířecí krmivo nebo hnojivo. Zde můžeš vidět všechno najednou.

Okno management

Jak můžu uskladnit nebo opět použít dekoraci?

Když chceš uložit do skladu dekoraci, musí být nejdřív plně dostavěná. Potom klikneš jednoduše na dekoraci a vybereš v kruhovém menu bod „Uskladnit“. Tak zmizí tvá dekorace z farmy a umístí se v inventáři. Jestli ji chceš znovu umístit, můžeš pomocí hlavní nabídky v dolní části obrazovky opět otevřít inventář, a odtud umístíš dekoraci opět na svoji farmu.

K čemu potřebuj i pracovníky, a jak je mám udržet spokojené?

Když jsou tvoji pracovníci spokojení, ušetříš na nich provozní náklady v každé výrobě. Čím více spokojení jsou, tím lépe pracují, a tím méně dojde poruchám při výrobě. Když budou nespokojení, zvýší se také náklady na výrobu.

Je velmi jednoduché dosáhnout toho, aby byli tvoji pracovníci šťastní: Chtějí mít zpříjemněný čas na farmě díky dekoracím, a tím se vyrovnala těžká práce. Dbej na to, abys měl dost obytných domů pro svoje pracovníky, aby měli kde spát, ale nezapomeň, že obytné doby snižují spokojenost tvých pracovníků.

Pokud tedy budeš mít hodně obytných domů, dbej na to, abys je vždy vyrovnal dostatečným množstvím dekorací.

Farma Farma

Jak můžu rozšířit svoji farmu?

Okolo tvojí farmy jsou nepoužívané a zaplevelené plochy trávy. Když klikneš na ukazatel uprostřed této plochy, můžeš tuto zdivočelou plochu přikoupit ke své farmě a získáš tak větší plochu, kterou můžeš obdělávat. Můžeš si ji pořídit jak za farmdolary, tak za zlato.

Myslíš, že už jsi připraven hrát Goodgame Big Farm? Tak začni právě teď!

Komentáře

Baví tě Goodgame Big Farm? Pochlub se ostatním svoji krásnou farmou!

Secretary