SHADOW KINGS

FAQ - Nejběžnější otázky ze hry

Jak můžu začít od úplného začátku? A je možné převést můj účet do jiného světa?

Převod účtů do jiných světů není možný. To se vztahuje i na platby, které také nemohou být převedeny.

Pokud chceš začít hrát od začátku, můžeš počkat, dokud tvůj účet automaticky nevyprší. Na nižších úrovních to trvá týden, na vyšších úrovních to může trvat až 30 dní. Případně můžeš požádat podporu, aby tvůj účet zrušila. Jakmile obdržíš potvrzení zrušení účtu, můžeš opět použít svou e-mailovou adresu k opětovné registraci. Dříve to není možné, mohl bys být totiž zablokován z důvodu vytváření multiúčtů!

Můžu hrát na více světech?

Ano! Světy nejsou žádným způsobem propojeny. Tím pádem můžeš mít na každém světě jeden účet a být tak aktivní na více světech. Na každém světe smíš však mít pouze jeden účet. Pokud jich budeš mít více, můžeš být zablokován!

Jak můžu změnit jméno svého města?

Potom, co jste si určili jméno svého města, je možné ho změnit pouze na magickém trhu. Jména extrémní povahy nebo jména obsahující nepřiměřené narážky nebo urážky nejsou povolena.

V současné době nelze změnit svůj erb nebo vlajku města, ale jelikož je hra v ranné fázi života, tak se vůbec nebojte, tato funkcionalita zanedlouho bude dostupná také.

Jak se můžu stát členem aliance?

Nejjednodušší způsob, jak se stát členem aliance, je vstoupit do již existující aliance. Přečti si popisy aliancí a požádej jejich členy a velitele o pozvánku. Vždy také můžeš založit vlastní alianci a sám začít nabírat členy.

Jak mohu získat zlaté mince?

Mince můžeš získat vybíráním daní. Mince také můžeš získat jako odměnu za splnění úloh, porážky stínových táborů a za úspěšnou obranu svého města. Pokud si koupíš malý balíček diamantů, dostaneš navíc jako odměnu také surovinový bonus včetně zlatých mincí.

Jak můžu získat diamanty?

Diamanty můžeš zakoupit v platebním obchodě. Zároveň je lze získat v mnoha úkolech, které nejsou označeny symbolem „XP“, a při zvýšení tvé úrovně.

Jak mohu získat čest?

Získaná čest v bitvě závisí na množství zabitých bojovníků, rozdílu úrovní a výsledku boje. Za útok na někoho, kdo je na mnohem nižší úrovni než ty, dostaneš trest. Útočníci, kteří prohrají bitvu, čest neztratí a dokonce mohou získat čest za zabití bojovníků. Vítěz vždy získává extra bonus. Ale je možné vyhrát bitvu a ztratit čest za útok na protivníka, který je příliš slabý. Za určitých okolností je možné prohrát bitvu a přitom získat čest, pokud poražený hráč zabil mnoho vítězových bojovníků.

Co se stane s mými nákupy surovin, když už je můj sklad plný?

Nemusíš si dělat starosti. Pokud suroviny dostaneš jako součást nákupu balíčku s diamanty, bude tvůj sklad "přeplněn" a nepřijdeš tak o žádné suroviny.

Aktivoval jsem ochranné zaklínadlo. Proč trvá verbování mých jednotek několik hodin?

Pokud je tvoje město pod ochranným zaklínadlem, potom nemůžeš poslat útok bez ukončení zaklínadla. Pokud je ochranné zaklínadlo aktivované, útočící bojovníci a útočné nástroje se budou verbovat a vyrábět pomalejším tempem. Tímto tempem se budou verbovat, i když zaklínadlo ukončíš. Pokud chceš začít verbovat normální rychlostí, musíš ukončit a restartovat veškeré verbování nebo výrobu, kterou jsi spustil, dokud bylo zaklínadlo aktivované. Trvá 24 hodin, než se ochranné zaklínadlo aktivuje a po zrušení je opět možné ho aktivovat až po uplynutí dalších 48 hodin. Pamatuj si, že ochranným zaklínadlem jsou chráněna všechna města a základny kromě vesnic na výrobu surovin.

K čemu slouží generálové a mystici?

Generálové ti umožní poslat tvá vojska do bitev. Vylepši svůj stan generálů a zvyš tak jejich počet!

Jakmile dosáhneš úrovně 7, můžeš stavět věže mystiků. Tyto budovy ti umožní používat mystiky. Mystici používají své kouzelnické schopnosti ke špionáži jiných měst a stínových táborů. Pokud chceš zvýšit počet mystiků, které máš k dispozici, postav několik věží mystiků a vylepšuj je.

Mystiky můžeš také použít k sabotáži jiných měst. Při sabotážích založí tvoji mystici tajně požár na domech a budovách. Pokud jsou tvoji mystici při pokusu o sabotáž chyceni, dozví se pán města, kdo se pokusil jeho budovy sabotovat. Po úspěšné sabotáži bude toto město pod ochranou před tvými kouzelnickými útoky po dobu 12 hodin.

V případě špionáže a sabotáže: Riziko chycení během sabotáže a přesnost špionáže závisí na poměru mezi počtem použitých mystiků a počtem stráží v cílovém městě. Pokud zvýšíš počet mystiků, které použiješ při špionáži, zvýšíš tím přesnost špionáže na účet vyšší šance dopadení. Pokud jsou tví mystici chyceni při pokusu špionáže, získáš z ní přesto záznam, ale pán města se doví, kdo špionáž provedl. Špionáže a sabotáže jsou provedeny okamžitě a následuje po nich prodleva, kdy mystici musí opět nabýt svých sil.

Můžu být zablokován za výhrůžky nebo urážky?

Hrozba útokem není považována za porušení pravidel v případě, že nezasahuje do skutečného života a jedná se tím pádem pouze o virtuální vyhrožování, nikoli skutečné. Hráči, kteří uráží jiné hráče, budou zablokováni!

Například následující zpráva je přípustná: „Pokud mi nepošleš 100 jídla každý den, tak na tebe budu útočit, dokud nebudeš hořet.“ Zpráva typu: „Řekni mi, kde bydlíš, a já se stavím... “ je považována na nepřípustnou a bude potrestána. Naše podpora posoudí výši trestu.

Obsah se právě připravuje a bude přibývat, buď naladěn!

Komentáře

Řekněte nám, co se Vám na Shadow Kings nejvíce líbí.

Goodgame Shadow Kings - Dark Ages