GOODGAME CAFÉ

Česká vlajka

Jestli se ti hra líbí, sdílej, lajkuj a tweetuj

Online hra Goodgame Café (Kavárna)

Otevři svoji vlastní Café restauraci a ohrom zákazníky svým kuchařským uměním v téhle vzrušující online hře. Staň se šéfkuchařem, navrhni denní menu a nakupuj na trhu ingredience, ze kterých budeš vařit vyhlášené speciality. Pozvi své kamarády, chatuj s nimi a omrkni situaci i u konkurence. Povznes svůj podnik, navrhni interiér kavárny a udělej z ní nejpopulárnější a nejnavštěvovanější Café restauraci ve městě!

Ve hře Goodgame Café se staneš majitelem nijak nevybočující kavárny a tvým úkolem je z ní udělat nejluxusnější a nejoblíbenější kavárnu široko daleko.

Goodgame Café (Kavárna) Goodgame Café (Kavárna)

Hru si dozajisté oblíbí dívky, pro které je vaření hlavně zábava, ale i chlapci, kteří se chtějí stát úspěšnými businessmany. To ale nebude vůbec jednoduché. Aby byl zákazník spokojený, musíš zařídit ty a tvé kuchařské umění. Goodgame Café není ale jen o vaření, ale také o navrhování interiéru tvé restaurace. Navíc musíš i obsluhovat zákazníky. O zábavu je tedy postaráno na dlouhé hodiny.

Jelikož se jedná o MMO hru, ve světě kaváren se nachází i jiní hráči, a proto s nimi můžeš komunikovat přes herní chat. Dále je dostupný i kooperační mód, ve kterém můžeš ukázat, že jsi týmový hráč.

Užij si s Goodgame Café hodiny zábavy, uvař zákazníkům pochoutky, po kterých se budou olizovat od ucha k uchu a zařiď, aby se dveře nezavřely. Spokojení zákazníci se určitě rádi vrátí a tvoji Café restauraci doporučí dál.

Goodgame Café (Kavárna) - Trh

Goodgame Café (Kavárna) nabízí:

  • Hraj s ostatními hráči z celého světa a navštěvuj jejich kavárny
  • Navrhni si svoji Café restauraci k obrazu svému
  • Sociální prvky jako chat a obdarování přátel
  • Nádhernou grafiku a jednoduchou hratelnost
  • Mnoho variant receptů a ingrediencí
  • Vaření a servírování chutných chodů
  • Odměny za tvé kuchařské umění
  • Obrovské množství dekorativních prvků pro zvelebení kavárny

Přečti si další informace o hře. Zajímavosti najdeš i na oficiálním fóru.

Goodgame Studios

Goodgame Studios je německé studio, které se specializuje právě na web-browser hry. O tom, že je velmi úspěšné svědčí i to, že jejich hry hraje více než 210 milionů hráčů po celém světě a toto číslo neustále roste. Goodgame Café hraje téměř 15 milionů. Hra je velmi oblíbená u ženského publika a také hlavně pro svoji nenásilnou povahu. Která dívka nikdy nesnila o svém kuchařském království?

Neváhej a nalistuj ve své kuchařce svoji oblíbenou pochoutku a hurá k plotně. Hraj Goodgame Café!

Komentáře

Baví tě Goodgame Café? Pochlub se svojí kavárnou ostatním hráčům!

Obložená mísa