GOODGAME CAFÉ

Tipy a triky

Úvod do hry

Vítej ve Tvé nové kavárně! Jsi nejen jejím šéfem, ale i kuchařem. K tvým úkolům tak patří i vaření pokrmů. Jakmile do kavárny vstoupíš, provede tě krátký úvod prvními kroky ve hře. Stačí kliknout na červenou šipku a postupovat podle pokynů.

Kuchařská kniha

Jsou dvě možnosti, jak se dostat ke kuchařce. Buď přes symbol kuchařky vpravo dole v nabídce menu, nebo kliknutím na prázdný a čistý sporák. Pokud kuchařku spustíš přes její symbol, nalezneš v ní pouze přehled receptů. Jen pokud klikneš na prázdný a čistý sporák, můžeš uvařit jídla z kuchařky.

Najdeš tam nejen recepty, které máš k dispozici, ale i seznam přísad, které pro jednotlivá jídla potřebuješ. Přísady, které nejsou na skladě, jsou zobrazené šedě. Jídla můžeš začít vařit pouze v případě, že máš na skladě všechny přísady.

Goodgame Café (Kavárna) - Kuchařská kniha

Pekárna maffinů - risk může být i zisk, ale taky ne

Pekárna maffinů pro tebe má lákavou nabídku. Vklad můžeš zdvojnásobit! No nezní to dobře? Možná až příliš, jelikož šance na výhru je 1/3 a proto je někdy lepší investovat, než hazardovat.

Neztrácej čas

V kavárně se musí fakčit! Využívej vždy všechny plotny tvého sporáku, protože čas jsou peníze a u této hry to platí dvojnásob.

Praktický design kavárny

Tvoje příjmy v kavárně, či restauraci tvoří obsloužení hosté, jak nečekané, že? Proto je velmi důležité, abys prostor využil co nejlépe. Čím větší kapacitu kavárny budeš mít, tím více můžeš obsloužit hostů a tím více vyděláš peněz.

Designuj kavárnu ale s rozmyslem. Vím, že chceš mít svoji kavárnu co možná nejhezčí, ale hlavně musí být i praktická, protože personál potřebuji pro obsloužení hostů místo - tedy různé uličky k servírovacím pultům i k hostům.

Poslední rezervy užitné plochy pro hosty můžeš získat tak, že např. využiješ místo spotřebičů, které zrovna nevyužíváš a to tak, že spotřebič odložíš do obchodu s vybavením a na volné místo postavíš stůl a židli pro hosta.

Goodgame Café (Kavárna) - Výborně využité místo Goodgame Café (Kavárna) - Takhle teda ne

Hvězdičky

Hvězdičky získáš tak, že uvaříš vícekrát nějaký recept a za tyto ocenění získáš odměny:

  • Bronzová: za každé uvařené jídlo získáš více porcí
  • Stříbrná: za každé uvařené jídlo získáš více XP (zkušeností pro level up)
  • Zlatá: zkrátí potřebný čas pro připravení jídla

Chat

Goodgame Café (Kavárna) je jako každá Goodgame hra MMO a to znamená, že hraješ i s dalšími skutečnými lidmi.

Pro komunikaci slouží chat. Vyjadřuj se na něm slušně, protože pokud ne, tak tě jiný hráč může nahlásit a vývojáři zablokují tvůj účet. A to za to rozhodně nestojí!

Spamování chatu

Pokud dostaneš hlášku "Spamování chatu", tak to znamená, že odesíláš do chatu stejné, či nijak nesouvisející/nerelevantní zprávy.

Další tipy a triky získáš v FAQ a na oficiálním fóru Goodgame Café.

Komentáře

Baví tě Goodgame Café? Pochlub se svojí kavárnou ostatním hráčům!

Cheeseburger