GOODGAME POKER

Česká vlajka

Jestli se ti hra líbí, sdílej, lajkuj a tweetuj

Online hra Goodgame Poker

Usedni k pokerovému stolu, zvyšuj sázku, blafuj, taktizuj a buď sebejistý, protože poker není jen o královské postupce a dalších silných herních kombinací. Poker je hlavně taktická hra, kde předstírání je alfou a omegou tvého úspěchu.

Goodgame Poker

Goodgame Poker vsází na nejrozšířenější a nejoblíbenější herní variantu pokeru Texas Hold'em s dalšími moderními prvky. Ve variantě Texas Hold'em dostává hráč do ruky dvě karty a na stůl se postupně vykládá pět společných karet.

Nebyl by to poker, kdyby byl bez pořádných turnajů, a proto každou chvíli nějaký začíná, vítěz může být jen jeden. Nech se pohltit atmosférou a rozdej si to s hráči z celého světa a připrav je o jejich žetony. Ukaž jim, že jsi nejlepším hráčem pokeru, staň se jím v rámci herního žebříčku. Vytvoř si herního avatara, najdi si kamarády a odměňuj je dárky za jejich chyby. Dávej ale pozor, protože správný pokerový hráč nikdy hrát nepřestává.

Goodgame Poker - Screenshot 1 Goodgame Poker - Screenshot 2

Přečti si další informace o hře. Zajímavosti najdeš i na oficiálním fóru.

Goodgame Studios

Goodgame Studios je německé studio, které se specializuje právě na web-browser hry. O tom, že je velmi úspěšné svědčí i to, že jejich hry hraje více než 210 milionů hráčů po celém světě a toto číslo neustále roste. Goodgame Poker hraje přes 17 milionů a to jak muži, tak ženy všech věkových kategorií. Jako každá Goodgame hra i Poker nabízí krásné grafické zpracování a výbornou hratelnost, která tě zabaví na mnoho hodin.

Neváhej a nakupuj žetony, usedni ke stolu a rozšiř je o soupeřovi žetony právě teď!

Komentáře

Baví tě hrát Poker? Pochlub se svým nejlepším triumfem ostatním!

Goodgame Poker