GOODGAME MAFIA

Česká vlajka

Jestli se ti hra líbí, sdílej, lajkuj a tweetuj

Online hra Goodgame Mafia (Gangster)

Také si pamatujete, jak jste si jako malí hráli na poldy a zloděje? Nad touhle vzpomínkou každého srdce zaplesá. Právě teď máte jedinečnou příležitost se stát mafiánem či mafiánem alespoň virtuálně a to z pohodlí Vašeho domova legálně. V Goodgame Mafia (Gangster) prožiješ napínavý život mladého mafiána, pro kterého je poctivá práce cizí slovo. Najdi v sobě odvahu a začni pracovat pro velkého kmotra mafiánského podsvětí, staň se tím nejobávanějším mafiánem města.

Vyber si třídu svého charakteru, která má velký vliv na celou hru, plň úkoly a za dobře odvedenou práci získej peníze pro nákup lepšího vybavení. A že jej bude potřeba! V tvojí cestě totiž stojí celý zástup mafiánů a gangsterů, kteří si to s tebou chtějí rozdat jako chlap s chlapem. Ukaž v duelu ostatním, že si s tebou nemají zahrávat a takové nicky pro tebe nic neznamenají.

Goodgame Mafia (Gangster) - duel Goodgame Mafia (Gangster) - vítězství

Vytvoř si pevné pouto s ostatními hráči a založte společně rodinu, která znamená víc, než vaše vlastní. Vyneste ji až na vrchol gangsta světa. Protože bez rodiny není mafián mafiánem a pro někoho takového v Goodgame Mafia (Gangster) není místo. Získávejte zkušenosti a postupujte na vyšší levely, jen tak získáte od ostatních rodin respekt.

Goodgame Mafia (Gangster) - rodina Goodgame Mafia (Gangster) - žebříček

Goodgame Ganster je pokračování dřívější hry, která se jmenovala Goodgame Mafia, ale jelikož se Vám toto jméno utnulo v hlavě více, tak jej budeme používat i my. Hra byla vylepšena ve všech směrech a možná proto se stala tak populární. Mafia (Gangster) je určena pro všechny, co fascinuje život mafiána a pro ty, co si chtějí užít trochu zábavy u jednoduché a velmi dobře hratelné hry.

Hra je zasazena do městského podsvětí, kde nelegální činnost není sprosté slovo. Udělej si u ostatních respekt plněním úkolů, jako jsou menší vloupačky, podvody… Ale nebojte, na střelbu také dojde. Jak jinak by mohla Goodgame Mafia nést takový název?

Goodgame Mafia (Gangster) nabízí:

  • Vzrušující úkoly a nebezpečné nepřátele
  • Sociální prvky jako spolupráce s ostatními hráči po celém světě nebo naopak souboje v podobě duelů
  • Napínavé události, jako turnaje nebo speciální úkoly
  • Dobývání měst čtvrť po čtvrti
  • Stylová grafika a zábavné hraní
  • Stovky skvělých předmětů k vylepšení vaší postavy
  • Založení rodiny s ostatními hráči
  • Mnoho bonusových úkolů se speciálními odměnami a získání zkušeností
Goodgame Mafia (Gangster) - mise / úkol Goodgame Mafia (Gangster) - obchod / nakupování

Přečtěte si další informace o hře. Zajímavosti můžete najít i na oficiálním fóru.

Goodgame Studios spustilo hru Shadow Kings - Dark Ages

Hurá! Jak studio slíbilo, tak i udělalo. Od včerejšího dne (12. srpna 2014) si můžeme zahrát a objevit všechna tajemství nádherného a živoucího fantasy světa hry Shadow Kings, která nese jako web-browser hra podtitul Dark Ages.

Goodgame Shadow Kings Dark Ages - fantasy budovatelská strategie

Shadow Kings je MMO budovatelská strategie, ale tentokrát se vše odehrává ve velmi populárním fantasy světě plného magických postav, jako trpaslíků, elfů na straně dobra a orků, goblinů, trolů na straně nepřátel a temnoty.

Prvním úkolem bude získat suroviny k vystavění osady a následně začít budovat armádu proti temné armádě stínů. Budeš utvářet aliance a plánovat strategie s ostatními hráči, budeš bojovat za světový mír a za odvrácení této zničující hrozby.

Nezní to úžasně? Hra je nyní dostupná na mobilní zařízení a také jako web-browser hra.

Neváhej a mrkni na www.superonlinehryzdarma.cz/shadowkings, kde hru určitě vyzkoušej.

Goodgame Studios

Goodgame Studios je německé studio, které se specializuje právě na web-browser hry. O tom, že je velmi úspěšné svědčí i to, že jejich hry hraje více než 210 milionů hráčů po celém světě a toto číslo neustále roste. Goodgame Mafia (Gangster) hraje více jak 24 milionů a to pro svoji jednoduchost a výbornou hratelnost.

Teď už ti jen můžu popřát přesnou mušku a hlavně good game, staň se mafiánem právě teď!

Komentáře

Baví tě Goodgame Mafia? Pochlub se ostatním svým arzenálem!

Policajtka