Mafia Battle

Pokud se ti hra líbí, sdílej, lajkuj, tweetuj

Online hra Mafia Battle

Nová hra od úspěšného herního studia GamoVation je tu! Přivítejte Mafia Battle!

Mafia Battle

Staň se tím nerespektovanějším mafiánem ve městě, vydělej si hromadu peněz ilegální činností, jako jsou krádeže aut, tiskni peníze po miliónech, dealuj a vař drogy jako ve filmu! To vše a mnoho dalšího ti nová hra Mafia Battle umožní.

Prožívej všechny těžké chvíle v roli začínajícího mafiána, který se brzy vyšvihne mezi elitu mafiánského podsvětí, vybuduj nejmocnější část města a později si podmaň i jeho zbytek. Ukaž ostatním mafiánům, že by se tvé rodiny měli právem bát.

Na samém počátku hry dostaneš část města, kterou budeš moci vylepšovat a tím zvyšovat sílu tvé rodiny až se dostaneš na samotný vrchol. To ale nebude jednoduché. Proti tobě budou bojovat další mafiánské rodiny, které ti nedají nic zadarmo.

Hlavní činností každého mafiána je samozřejmě praní špinavých peněz, hazardování v kasíně, vaření a dealování drog ve své varně, zastrašování, podplácení policistů a dalších vlivných osobností města a mnoho dalších zločinů, pro které není v reálném životě místo. Vše si můžeš prožít právě teď a to na desktopu, mobilu či přímo na Facebooku!

Mafia Battle - město Mafia Battle - souboj

Co by to bylo za webovou online hru, kdyby sis nemohl pozvat do své rodiny i své kamarády. Vybírej ale pečlivě, zrada není v mafiánském podsvětí nic neobvyklého.

Skvělá zpráva pro všechny neanglicky mluvící hráče je, že je hra lokalizovaná do českého jazyka a v samém začátku hry tě vším důležitým provede tutoriál. Stačí se jen zaregistrovat a hrát tuhle výbornou hru Mafia Battle!

Tipy a triky

  • Peníze jsou jedna z nejdůležitějších věcí co mafián má, a proto se snaž co nejdříve vylepšovat tiskárnu peněz a tím budeš moci tisknout více a více peněz každou hodinu. Dále se snaž větší obnosy ukládat ve své bance, aby ti je nepřátelské rodiny nemohli ukrást. Tím bude tvoje bohatství v bezpečí.
  • Peníze můžeš vydělat i tím, že budeš krást automobily. Když auto ukradneš, tak se ti zobrazí ve tvém autosaloně. Čím větší úroveň autosalonu máš, tím dříve dostaneš nabídku na koupi auta.
  • Další možnost, jak získat super ceny je hrát kolo štěstí, které se nachází v kasíně. Dále můžeš hrát i další hry, které jsou velmi jednoduché a dost často se vyplatí. Výhra závisí na tvém štěstí, to si můžeš zvýšit tím, že budeš mít více následovatelů tzv. followers.
  • Ve hře se nachází tzv. prémiová měna, kterou reprezentují diamanty. Diamanty si můžeš zakoupit za reálné peníze, nicméně je můžeš získat i za splněné úkoly a mnoho dalšího. Snaž se tedy plnit úkoly, které dostáváš od postavy v levém horním rohu a zbytečně diamanty neutrácet za hlouposti, budeš je jistě potřebovat.
Mafia Battle Mafia Battle - obchod
Mafia Battle - hazardní hra: automat Mafia Battle - hazardní hra: kolo štěstí

Komentáře

Řekněte nám, co se Vám na Mafia Battle nejvíce líbí.

Mafia Battle logo