GOODGAME POKER

FAQ

Neznám pravidla. Je k dispozici nějaký návod?

Ano, návod je k dispozici. Přejdi nahoře vpravo šipkou myši na otazník a klikni v zobrazeném menu na vztyčený ukazováček (Tutorial). Zde se můžeš seznámit se hrou a s pravidly pokeru. Dále můžeš přejít na vysvětlující stránku s nápovědou i ve hře. Stačí kliknout v lobby vpravo nahoře na otazník.

Goodgame Poker - Tutorial

Kdy začínají turnaje?

Každý den začíná šest turnajů, vždy ve 2.00, 10.00, 12.00, 16.00, 20.00 a 22.00 hod. SEČ.

Co se stane, když přijdu pozdě na turnaj?

Tvoje postava se turnaje přesto zúčastní. Bude zobrazena šedě a každé kolo složí karty (fold). Dokud má tvoje postava ještě dost žetonů (chips), můžeš se přidat ke stolu a kliknout na svoji postavu. Tím ji aktivuješ zpět do normálního modu, v němž můžeš turnaj hrát opět sám.

Goodgame Poker - Turnaj

Co jsou boostery a jak se používají?

Rozlišují se dva druhy boosterů: XP a chips (žetonové) boostery. Boostery ti vynesou extra žetony (chips) nebo extra XP body. Dodatečné žetony se připočítají k celkovým žetonům a ne k žetonům, které máš u stolu. Booster jsou dostupné ve velikostech S a L, přičemž S znamená nejmenší bonus a L největší bonus.

Koupené bonusy se aktivují automaticky.

Booster mají při aktivaci 100% výkon, který kontinuálně klesá po každé výhře, takže jejich působení může být spotřebované již před koncem uvedené doby platnosti. Klesání účinnosti se řídí výší vyhraných žetonů nebo XP.

Proč se platí poplatek za stůl?

Poplatek za stůl byl zaveden, abychom předcházeli tzv. „Blindhopping“. Již není možné manuálně vstát a poté se opět posadit, aniž by nebyl zaplacen poplatek za daný stůl.

Jak poznám, že jsou moji přátelé online?

Když jsi v lobby, uvidíš ve svém seznamu přátel u každého přítele malý puntík. Pokud je puntík červený, je tvůj kamarád offline – pokud je zelený, je online.

Co znamenají barevné puntíky vedle jmen stolů?

Optimalizovali jsme rozdělení XP bodů. Nyní platí XP paušál. Ten určuje, kolik jednotlivý hráč dostane za každé odehrané herní kolo (hand) XP bodů. Čím vyšší blindy jsou, tím vyšší je také paušál. Tím dostanou XP i hráči, kteří kolo nevyhráli. Celkový počet žetonů (chips) hráče rozhoduje o tom, kolik u jednotlivých stolů dostane XP za jedno herní kolo.

  • Zelená = 100 % normálních XP za odehranou handu
  • Žlutá = 50 % normálních XP za odehranou handu
  • Červená = Za odehranou handu lze dostat pouze 1 XP
Goodgame Poker - 1 Goodgame Poker - 2

Co jsou AP a TP?

V případě AP (Achievement body) a TP (Turnajové body) se jedná o hodnoty, které je možné sbírat, abyste postoupili v žebříčku. Achievement body získáte, když dosáhnete nějakého vyznamenání. Turnajové body sbíráte, když se dostanete v některém z turnajů co možná nejdále – čím dále postoupíte, tím více turnajových bodů dostanete.

Jak mohu poslat dárky?

Pokud sedíte u nějakého stolu, můžete kliknout na zelený dárek vedle obrázků ostatních hráčů a poté vybrat, jaký dárek mu chcete poslat. Tam je také možné kliknout na pravé tlačítko pro nákup a poslat dárek všem hráčům u stolu.

Jak se dostanu do fóra?

Stačí kliknout ve hře vpravo nahoře na dvě bubliny (Forum). V nově otevřeném okně budete automaticky přihlášeni do fóra, aniž byste si museli zařizovat extra účet pro fórum.

Myslíš, že už víš o pokeru vše a zvládneš blafovat? Tak začni s Goodgame Poker právě teď!

Komentáře

Baví tě hrát Poker? Pochlub se svým nejlepším triumfem ostatním!

Goodgame Poker